املاك دلتا
تازه‌ترین
کد خبر: 628447 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - 18:15
نمایندگان ایران از فردا به روی تاتامی می‌روند
لیگ کاراته وان

نمایندگان ایران از فردا به روی تاتامی می‌روند

بانک ورزش - دومین مرحله لیگ برتر کاراته وان قرعه کشی شد و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند.
 

به گزارش بانک ورزش و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، دومین مرحله لیگ برتر کاراته وان در سال 2020 از روز جمعه 25 بهمن ماه با حضور 571 کاراته کا از 85 کشور در دوبی امارات آغاز می شود و بر اساس قرعه کشی ای که امروز انجام گرفت، کاراته کاهای کشورمان با حریفان ذیل مبارزه خواهند کرد:

 

بخش بانوان
کاتا انفرادی
فاطمه صادقی در گروه ۴ با کاتاروهایی از ایتالیا، اسلواکی، مراکش، ترکیه، آمریکا، ویتنام، چک و اسپانیا
نگین باقری در گروه 3 با کاتاروهایی از مصر، اسپانیا، ایتالیا، موزامبیک، سوئد، اسلواکی، فرانسه، کره جنوبی و هنگ کنگ
و مهسا افسانه در گروه یک با کاتاروهایی از اسپانیا، ایتالیا، تایلند، مقدونیه، بلاروس، اسلواکی، انگلیس، کانادا و آلمان همگروه هستند.

وزن 50- کیلوگرم
سارا بهمنیار پس از استراحت در دور اول با نادیا گومز از اسپانیا

وزن 55- کیلوگرم
طراوت خاکسار پس از استراحت در دور اول با برنده اسلواکی و مقدونیه

وزن 61- کیلوگرم
رزیتا علیپور پس از استراحت با برنده اوکراین و سوئد
شیما آل سعدی با کریستینا فرر از اسپانیا و در صورت برد با وندولینه فیلیپه از فرانسه

وزن 68+ کیلوگرم
حمیده عباسعلی با ایرنه بچانی از موزامبیک و در صورت پیروزی با برنده چین تایپه و سوئد

 

بخش مردان
کاتا انفرادی
ابوالفضل شهرجردی در گروه ۱ با کاتاروهایی از کویته، ترکیه، آمریکا، ونزوئلا، اسپانیا، اسلواکی، ایتالیا و سوئد
و متین زارع در گروه 4 با کاتاروهایی از فرانسه، مصر، آمریکا، اسلواکی، ایتالیا، هنگ کنگ، چین، ترکیه و اسپانیا همگروه هستند.

وزن 67- کیلوگرم
امیر مهدی زاده با کامیلو ولزو از شیلی و در صورت برتری با علی الساوی از مصر

وزن 75- کیلوگرم
بهمن عسگری دور اول با ارن آکورت از ترکیه و در صورت پیروزی با استانیسلاو هورنه از اوکراین
علی اصغر آسیابری پس از استراحت در دور اول، با برنده آفریقای جنوبی و قزاقستان

وزن 84- کیلوگرم
ذبیح اله پورشیب پس از استراحت در دور نخست، دور دوم با فردی والرا از ونزوئلا
مهدی خدابخشی با ویلیام دیانته از بلژیک و در صورت برد با آنتون ایساکو از بلاروس
کیوان بابان با آیخان مامایف از آذربایجان و در صورت پیروزی با دانیار یولداشف از قزاقستان

وزن 84+ کیلوگرم
سجاد گنج زاده دور اول استراحت در دور دوم با مارکوس مارتینز از اسپانیا
صالح اباذری دور اول استراحت، در دور دوم با الکسی ودوچی از بلاروس
مهدی آشوری با احمد العصفر از مصر در اولین مبارزه و در صورت برد در دور دوم با دانیل تیلن از استرالیا

 

این رقابتها به مدت 3 روز و تا روز یکشنبه 27 بهمن ماه ادامه دارد و در نخستین روز مسابقات کاتای انفرادی بانوان، کاتای تیمی مردان و رقابتهای اوزان 60-، 67- و 75- کیلوگرم مردان و اوزان 50- و 55- کیلوگرم بانوان انجام خواهد شد.

 

كانال بانك ورزش

ارسال دیدگاه شما

بانك ورزش خشکشویی آنلاین بخار segal بچه هاي آسمان ظریف بار