املاك دلتا
تازه‌ترین
کد خبر: 636797 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۹/۴/۱۱ - 18:03
اعلام برنامه دیدارهای هفته بیست و دوم تا بیست و چهارم لیگ دسته دوم

اعلام برنامه دیدارهای هفته بیست و دوم تا بیست و چهارم لیگ دسته دوم

بانک ورزش- برنامه دیدارهای هفته بیست و دوم تا بیست و چهارم لیگ دسته دوم اعلام شد.

 

به گزارش بانک ورزش و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، با توجه به صدور مجوز‌های لازم برای برگزاری مسابقات از سوی ستاد محترم ملی مبارزه با کرونا و همچنین وزارت محترم ورزش و جوانان، برنامه جدید هفته‌های بیست و دوم تا بیست و چهارم لیگ دسته دوم و یک بازی معوقه از هفته نوزدهم در فصل 99-98 به شرح زیر اعلام شد:


معوقه از هفته نوزدهم
سه شنبه 24 تیر 99

شهرداری فومن – شهرداری همدان- ساعت 20- ورزشگاه  سردار جنگل رشت
هفته بیست و دوم
یکشنبه 29 تیر 99

مس شهربابک – بعثت کرمانشاه - ساعت 19:15- ورزشگاه  متعاقبا اعلام می گردد
شهدا رزکان کرج – شهرداری بندرعباس- ساعت 19:45- ورزشگاه  انقلاب کرج
سردار بوکان – شهدا بابلسر- ساعت 20:15- ورزشگاه  تعاقبا اعلام می گردد
ایرانجوان بوشهر – شهرداری بم- ساعت 20:30- ورزشگاه  بهشتی بوشهر
نفت امیدیه – نفت و گاز گچساران- ساعت 20:40- ورزشگاه  شهدانفت امیدیه
ملی حفاری اهواز – پاس همدان- ساعت 20:40- ورزشگاه  تختی اهواز
شهرداری ماهشهر – چوکا تالش- ساعت 20:40- ورزشگاه  شهدا ماهشهر
سه شنبه 31 تیر 99
فولاد نوین اهواز - اترک خراسان شمالی- ساعت 20:40- ورزشگاه  اختصاصی فولاد اهواز
استقلال ملاثانی – شهرداری فومن- ساعت 20:40- ورزشگاه  تختی اهواز
چهارشنبه اول مرداد 99
مس نوین کرمان – امید گناوه - ساعت 19:10- ورزشگاه  امام علی(ع)  کرمان
کاسپین قزوین – شهیدقندی یزد- ساعت 20- ورزشگاه   قزوین
شهرداری همدان – خیبر خرم آباد- ساعت 20- ورزشگاه  قدس همدان
شهرداری آستارا – میلادمهر تهران- ساعت 20- ورزشگاه  تختی انزلی

هفته بیست و سوم
یکشنبه 5 مراد 99

شهرداری بم – شهدا رزکان کرج- ساعت 19- ورزشگاه  فجر بم
شهدا بابلسر – ایرانجوان بوشهر- ساعت 19:40- ورزشگاه  وطنی قائمشهر
پاس همدان – نفت و گاز گچساران- ساعت 19:45- ورزشگاه  حاجی بابایی همدان
شهرداری بندرعباس – شهرداری ماهشهر- ساعت 20- ورزشگاه  خلیج فارس بندرعباس
چوکا تالش – نفت امیدیه- ساعت 20- ورزشگاه  سردارجنگل رشت
بعثت کرمانشاه – سردار بوکان- ساعت 20- ورزشگاه  15 خرداد کرمانشاه
ملی حفاری اهواز – مس شهربابک- ساعت 20:40- ورزشگاه  تختی اهواز
چهارشنبه 8 مرداد 99
شهیدقندی یزد – مس نوین کرمان- ساعت 19:15- ورزشگاه  نصیری یزد
میلادمهر تهران – شهرداری همدان- ساعت 19:45- ورزشگاه  عطرسیب باقرشهر
خیبر خرم آباد – کاسپین قزوین- ساعت 19:45- ورزشگاه  تختی خرم آباد
شهرداری فومن – فولادنوین اهواز- ساعت 20- ورزشگاه  سردارجنگل رشت
اتحاد کامیاران – اترک بجنورد- ساعت 20- ورزشگاه  متعاقبا اعلام می گردد
امید گناوه – استقلال ملاثانی- ساعت 20:30- ورزشگاه  سراجی گناوه

هفته بیست و چهارم:
یکشنبه 12 مرداد 99

مس شهربابک – پاس همدان- ساعت 19:15- ورزشگاه  متعاقبا اعلام می گردد
شهدا رزکان البرز – شهدا بابلسر- ساعت 19:45- ورزشگاه  انقلاب کرج
سردار بوکان- ملی حفاری اهواز- ساعت 20- ورزشگاه  متعاقبا اعلام می گردد
ایرانجوان بوشهر -  بعثت کرمانشاه- ساعت 20:20- ورزشگاه  بهشتی بوشهر
نفت و گاز گچساران – چوکا تالش- ساعت 20:30- ورزشگاه  شهدا نفت گچساران
نفت امیدیه – شهرداری بندرعباس- ساعت 20:35- ورزشگاه  شهدا نفت امیدیه
شهرداری ماهشهر – شهرداری بم- ساعت 20:35- ورزشگاه  شهدا ماهشهر
سه شنبه 14 مرداد 99
مس نوین کرمان – خیبر خرم آباد- ساعت 19- ورزشگاه  امام علی(ع) کرمان
اترک خراسان شمالی– شهرداری فومن- ساعت 19:15- ورزشگاه  17 مهر بجنورد
کاسپین قزوین – میلادمهر تهران- ساعت 19:45- ورزشگاه  سردارآزادگان قزوین
شهرداری آستارا- اتحاد کامیاران- ساعت 19:50- ورزشگاه  تختی انزلی
فولادنوین اهواز- امیدگناوه- ساعت 20:35- ورزشگاه  اختصاصی فولاد اهواز
استقلال ملاثانی -شهید قندی یزد - ساعت 20:35- ورزشگاه  تختی اهواز

كانال بانك ورزش

دیدگاه‌های دیگران

خ
خبر تراختورچی» |
مخالف 0 - 3 موافق
شیخ ویسی جانشین بیرانوند میشود.چون صداقتش رو در برابر پیروزی افغانستان نشون داد.

ارسال دیدگاه شما

بانك ورزش خشکشویی آنلاین بخار segal بچه هاي آسمان ظریف بار