املاك دلتا
تازه‌ترین
کد خبر: 642553 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۹/۶/۲۹ - 12:48
دیدارهای جذاب هفته سوم لیگ برتر والیبال در اصفهان و ورامین

دیدارهای جذاب هفته سوم لیگ برتر والیبال در اصفهان و ورامین

بانک ورزش - هفته سوم لیگ برتر والیبال فردا (یکشنبه) با هفت دیدار پیگیری خواهد شد که دیدار دو تیم شهرداری ورامین و شهداب یزد از بازی‌های جذاب و دیدنی این هفته است.

 

به گزارش بانک ورزش وبه نقل از سایت فدراسیون والیبال، هفته سوم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، فردا (یکشنبه) با هفت دیدار در شهرهای قزوین، اراک، ورامین، تهران، ارومیه، اصفهان و سیرجان پیگیری خواهد شد.

 

تیم شهرداری ورامین این هفته میزبان شهداب یزد است. این دو تیم درحالی برابر هم قرار می‌گیرند که کادر فنی فصل گذشته شهرداری ورامین، امسال هدایت یزدی‌ها را در لیگ برتر برعهده گرفته‌اند و به همین خاطر رویارویی محمدعمده غیاثی سرمربی و محمدحسین نجاتی مربی شهداب یزد با تیم سابقشان، جذابیت این دیدار را بالا خواهد برد.

 

این هفته دیدار تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان و لبنیات هراز آمل هم دیدنی خواهد بود. فولاد مبارکه سپاهان که با ۲ برد و ۶ امتیاز در رده دوم جدول رده‌بندی قراردارد، تیم با برنامه‌ای است که هدایت آن را رحمان محمدی‌راد برعهده دارد. در طرف مقابل، بهروز عطایی سرمربی لبنیات هراز آمل بارها ثابت کرده که تیم‌های تحت هدایتش حرف‌های زیادی برای گفتن دارند. از این رو تقابل عطایی و محمدی‌راد هم در نوع خود دیدنی است.

 

تیم هورسان رامسر در هفته سوم لیگ برتر استراحت دارد.

 

برنامه کامل هفته سوم لیگ برتر والیبال و اسامی داوران و ناظران به قرار زیر است:

قزوین، ساعت ۱۶، سالن شهید بابایی
شهرداری قزوین – آذرباتری ارومیه

داور اول: محمد (فرهاد) شاهمیری، داور دوم: مجتبی بیداریان، ناظر فنی: احمد دامغانی‌نژاد و ناظر داوری: خلیل یگانه‌مجد


اراک، ساعت ۱۶، سالن شهیدان ثامنی
شهروند اراک – خاتم اردکان

داور اول: اصغر میرزایی، داور دوم: حامد آقابراری، ناظر فنی: شهباز صدری و ناظر داوری: مجید محسنی شوشتری

 
ورامین، ساعت ۱۶، سالن شهید گل عباسی
شهرداری ورامین – شهداب یزد

داور اول: مرتضی اکرمی، داور دوم: میثم پارسه، ناظر فنی: محمدحسن خوشدل، ناظر داوری: امیدوار حاتمی و ناظر ویژه: رضا خان‌محمدی

 
تهران، ساعت ۱۶، سالن سایپا
سایپا تهران – راه‌یاب ملل کردستان

داور اول: احمد سرمست، داور دوم: محمدرضا آقایی، ناظر فنی: بهرام سلیمانی، ناظر داوری: اسماعیل صباغ و ناظر ویژه: سعید درخشنده


ارومیه، ساعت ۱۶، سالن غدیر
شهرداری ارومیه – پیکان تهران

داور اول: کیوان عابدزاه، داور دوم: اسماعیل رزقی، ناظر فنی: حمید حق‌بین و ناظر داوری: محمدحسین شفقی

 
اصفهان، ساعت ۱۶، سالن نقش جهان
فولاد مبارکه سپاهان – لبنیات هراز آمل

داور اول: علیرضا قریب، داور دوم: امید فولادی‌وندا، ناظر فنی: حسین پورکاشیان و ناظر داوری: علی‌اصغر حاج‌کاظمی


سیرجان، ساعت ۱۶، سالن سردار سلیمانی
فولاد سیرجان – شهرداری گنبد
داور اول: وحید پورکاشیان، داور دوم: مهرداد شوشتری، ناظر فنی: یونس حسن‌زاده و ناظر داوری: امیر صداقت

كانال بانك ورزش

ارسال دیدگاه شما

بانك ورزش خشکشویی آنلاین بخار segal بچه هاي آسمان ظریف بار