املاك دلتا
تازه‌ترین
کد خبر: 644562 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۹/۷/۲۷ - 14:49
نتایج مسابقات مجازی ووشو اعلام شد

نتایج مسابقات مجازی ووشو اعلام شد

بانک ورزش - نتایج مسابقات مجازی ووشو که در سه بخش ساندا، تالو و آمادگی جسمانی برگزار شده بود، اعلام شد.
 

به گزارش بانک ورزش وبه نقل از سایت فدراسیون ووشو، نخستین دوره مسابقات مجازی در رشته‌های تالو، ساندا و آمادگی جسمانی با حضور بیش از 700 نفر و ارسال بیش از 3 هزار دقیقه فیلم برگزار شد.

 

پس از تشکیل جلسات مختلف فنی و داوری و بررسی کامل همه فیلم‌های ارسالی، نفرات برتر مسابقات به شرح زیر انتخاب شدند:


* آمادگی جسمانی آقایان
- رده سنی نونهالان
1- علی پورقاسمی از آذربایجان شرقی
2- علی نصیری از آذربایجان شرقی
3- عطا نصیری از آذربایجان شرقی

 

- رده سنی نوجوانان
1- امیرعلی کامیابی از تهران
2- شروین علیجانی از لرستان
3- علی ولی‌زاده از آذربایجان شرقی

 

- رده سنی جوانان
1- رضا فلاحی از البرز

 

- رده سنی بزرگسالان
1- ناصر اسلامی از تهران
2- ایمان برزگر از خراسان جنوبی
3- مظفر کاویان‌پور از مازندران

 

* آمادگی جسمانی بانوان
- رده سنی نونهالان

1- نیوشا حق‌زاده اشلق کندی از البرز
2- آوا حسن‌علی‌زاده از تهران
3- هلیا حرفتی از تهران

 

- رده سنی نوجوانان
1- پانی کلبادی از مازندران
2- آیلار قنبری سروینه باغی از مازندران
3- نازنین نرگس رئیسیان از مازندران

 

- رده سنی جوانان
1- فاطمه کیانی از هرمزگان
2- ریحانه جهانی از تهران
3- زینب دشت‌آبادی از یزد

 

- رده سنی بزرگسالان
1- سوگند سینکایی چتن از مازندران
2- ساناز چراغی از تهران
3- پریسا عزیزی از البرز

 

* تالو بزرگسالان آقایان
- بسته اول( چانگ چوان-دائوشو –گوئن شو)
1- فاتح حیدریان از کردستان
2- پوریا قربان‌پور از تهران
3- میر مهدی آنامقی از آذربایجان غربی

 

- بسته سوم (نان چوان-نن دائو- نن گوئن)
1- مصطفی حسن‌زاده از فارس
2- محمدعلی مجیری از اصفهان
3- مهدی خانی از اصفهان

 

- بسته چهارم( تای چی چوان- تای چی جین)
1- مهدی اخلاق عالی از فارس
2- ناصر اسلامی از تهران
3- رامیار احمدپور از آذربایجان غربی

 

* تالو بزرگسالان بانوان
- بسته اول( چانگ چوان-دائوشو –گوئن شو)
1- مهسا سادات سجادی از اصفهان
2- زهرا جلیلی پرنی از البرز
3- نرگس عسگری از تهران

 

- بسته دوم(چانگ چوان-جین شو-چیانگ شو)
1- منیره پناهی از اصفهان
2- نوشین محمدپور از آذربایجان غربی
3- عاطفه کمالی روستا از البرز

 

- بسته چهارم( تای چی چوان- تای چی جین)
1- مریم طاهری از آذربایجان شرقی
2- ماه‌نوش سادات موسوی از تهران
3- آلا عسگری‌فر از خوزستان

 

* تالوی جوانان آقایان
- بسته اول( چانگ چوان-دائوشو –گوئن شو)
1- حسین قبله‌نما مقدم از گیلان
2- پارسا بهرام‌زاده از البرز
3- بردیا شیخ بهایی از اصفهان

 

- بسته سوم (نان چوان-نن دائو- نن گوئن)
1- شاهین بنی طالبی از اصفهان
2- امیرمهدی پرنده از اصفهان
3- بنیامین تنی از هرمزگان

 

* تالوی جوانان بانوان
- بسته سوم (نان چوان-نن دائو- نن گوئن)
1- حنانه میرزایی از البرز
2- حانیه گلشن از اصفهان
3- الینا صالح نمدی از آذربایجان غربی

 

- بسته چهارم( تای چی چوان- تای چی جین)
1- هانیه احمدی از چهارمحال و بختیاری
2- زهرا چهری از کرمانشاه
3- سحر منوچهرآبادی از کرمانشاه

 

* تالوی نوجوانان آقایان
- بسته اول( چانگ چوان-دائوشو –گوئن شو)
1- امیرعلی فتحیان دستگردی از اصفهان
2- محمدپارسا مددی از تهران

 

- بسته دوم(چانگ چوان-جین شو-چیانگ شو)
1- پویا حاتمی از اصفهان
2- امیرحسین باقرزاده از هرمزگان
3- محمدصالح عظیمی دستگردی از اصفهان

 

- بسته سوم (نان چوان-نن دائو- نن گوئن)
1- یونس خدایی از اصفهان
2- امیرعلی میلابی از تهران
3- عرفان زارعی از اصفهان

 

* تالوی نوجوانان بانوان
- بسته دوم(چانگ چوان-جین شو-چیانگ شو)
1- نرجس ابراهیمی از تهران
2- نوا معینی‌فرد از مازندران
3- زهرا نظری از آذربایجان شرقی

 

- بسته سوم (نان چوان-نن دائو- نن گوئن)
1- ترنم صادقی از اصفهان
2- نگار احمدی از اصفهان
3- فاطمه کریمی دهکردی از چهارمحال و بختیاری

 

* تالوی نونهالان آقایان
- بسته اول(چانگ چوان-جین شو)
1- محمدهادی دهقانی از اصفهان
2- محمدرضا غرقابی از تهران

 

- بسته دوم( چانگ چوان-چیانگ شو)
1- ماهان مختارزادگان از اصفهان
2- محمدحسن حجی‌زاده از خراسان رضوی

 

- بسته سوم( چانگ چوان-دائوشو)
1- امیررضا طاهری از اصفهان
2- عرفان رحمت پناه از اصفهان
3- علی نصیری از آذربایجان شرقی

 

- بسته چهارم( چانگ چوان-گوئن شو)
1- علی پورقاسمی از آذربایجان شرقی
2- سامیار صادقی از اصفهان
3- آریا قربانی از چهارمحال و بختیاری

 

* تالوی نونهالان  بانوان
- بسته اول(چانگ چوان-جین شو)
1- ساره حسی مقدم از اصفهان
2- نیوشا حق‌زاده از البرز
3- هلنا متینی از تهران

 

- بسته سوم( چانگ چوان-دائوشو)
1- آنیسا کریمی‌زاد از البرز
2- ستایش احمدی‌پور از چهارمحال و بختیاری
3- سارا اکرامی از خراسان رضوی

 

- بسته چهارم( چانگ چوان-گوئن شو)
1- کیمیا کیوانی از اصفهان
2- پریا کریمی از تهران
3- آنا محمدشریفی از اصفهان

 

* ساندای آقایان
- رده سنی نوجوانان
1- ارشیا مردانی ریلمه از لرستان
2- شروین علیجانی از لرستان
3- علیرضا عزیزی از لرستان

 

- رده سنی جوانان
1- محمدعلی ایدی‌زاده از ایلام
2- کیان حصاری از خراسان رضوی
3- محمد توانا از خراسان رضوی

 

- رده سنی بزرگسالان
1- مظفر کاویان‌پور از مازندران
2- جواد قزلسوفلو از گلستان
3- پوریا حجازی از آذربایجان غربی

 

* ساندای بانوان
- رده سنی نونهالان
1- فاطمه جعفری از فارس
2- ریحانه قاسمی از البرز
3- حنانه میرزایی از البرز

 

- رده سنی نوجوانان
1- مائده رادمند از تهران
2- منا مرتضوی از مازندران
3- فاطمه کریمی زارچی از یزد

 

- رده سنی جوانان
1- ریحانه جهانی از تهران
2- فاطمه کیانی از هرمزگان
3- زهرا مهدی ویرانی از خراسان رضوی

 

- رده سنی بزرگسالان
1- ثریا حاجت اردجانی از گیلان
2- سیده نسیبه میرشهیدی بلالمی از گیلان
3- زینب خادمی از لرستان

كانال بانك ورزش

ارسال دیدگاه شما

بانك ورزش خشکشویی آنلاین بخار segal بچه هاي آسمان ظریف بار