• گروه A
      بازی برد تساوی باخت زده خورده تفاضل گل امتیاز
    اروگوئه 3 3 0 0 5 0 5 9
    روسیه 3 2 0 1 8 4 4 6
    عربستان سعودی 3 1 0 2 2 7 -5 3
    مصر 3 0 0 3 2 6 -4 0
    بازی‌های گروه A
    ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۴ خرداد
    استادیوم لوژنیکی آرنا - مسکو
    روسیه

    نتیجه نهایی

    5 - 0
    عربستان سعودی
    ۱۳۹۷ جمعه ۲۵ خرداد
    استادیوم سینارا آرنا - یکاترینبورگ
    مصر

    نتیجه نهایی

    0 - 1
    اروگوئه
    ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۹ خرداد
    استادیوم زنیت آرنا - سن‌پترزبورگ
    روسیه

    نتیجه نهایی

    3 - 1
    مصر
    ۱۳۹۷ چهارشنبه ۳۰ خرداد
    استادیوم لِوبِردون آرنا - روستف اون دون
    اروگوئه

    نتیجه نهایی

    1 - 0
    عربستان سعودی
    ۱۳۹۷ دوشنبه ۴ تير
    استادیوم ولگوگراد آرنا - ولگوگراد
    عربستان سعودی

    نتیجه نهایی

    2 - 1
    مصر
    ۱۳۹۷ دوشنبه ۴ تير
    استادیوم سامارا آرنا - سامارا
    اروگوئه

    نتیجه نهایی

    3 - 0
    روسیه
  • گروه B
      بازی برد تساوی باخت زده خورده تفاضل گل امتیاز
    اسپانیا 3 1 2 0 6 5 1 5
    پرتغال 3 1 2 0 5 4 1 5
    ایران 3 1 1 1 2 2 0 4
    مراکش 3 0 1 2 2 4 -2 1
    بازی‌های گروه B
    ۱۳۹۷ جمعه ۲۵ خرداد
    استادیوم زنیت آرنا - سن‌پترزبورگ
    مراکش

    نتیجه نهایی

    0 - 1
    ایران
    ۱۳۹۷ جمعه ۲۵ خرداد
    استادیوم المپیک فیشت - سوچی
    پرتغال

    نتیجه نهایی

    3 - 3
    اسپانیا
    ۱۳۹۷ چهارشنبه ۳۰ خرداد
    استادیوم لوژنیکی آرنا - مسکو
    پرتغال

    نتیجه نهایی

    1 - 0
    مراکش
    ۱۳۹۷ چهارشنبه ۳۰ خرداد
    استادیوم کازان آرنا - کازان
    ایران

    نتیجه نهایی

    0 - 1
    اسپانیا
    ۱۳۹۷ دوشنبه ۴ تير
    استادیوم موردوویا آرنا - سارانسک
    ایران

    نتیجه نهایی

    1 - 1
    پرتغال
    ۱۳۹۷ دوشنبه ۴ تير
    استادیوم بالتیک آرنا - کالینینگراد
    اسپانیا

    نتیجه نهایی

    2 - 2
    مراکش
  • گروه C
      بازی برد تساوی باخت زده خورده تفاضل گل امتیاز
    فرانسه 3 2 1 0 3 1 2 7
    دانمارک 3 1 2 0 2 1 1 5
    پرو 3 1 0 2 2 2 0 3
    استرالیا 3 0 1 2 2 5 -3 1
    بازی‌های گروه C
    ۱۳۹۷ شنبه ۲۶ خرداد
    استادیوم کازان آرنا - کازان
    فرانسه

    نتیجه نهایی

    2 - 1
    استرالیا
    ۱۳۹۷ شنبه ۲۶ خرداد
    استادیوم موردوویا آرنا - سارانسک
    پرو

    نتیجه نهایی

    0 - 1
    دانمارک
    ۱۳۹۷ پنج شنبه ۳۱ خرداد
    استادیوم سامارا آرنا - سامارا
    دانمارک

    نتیجه نهایی

    1 - 1
    استرالیا
    ۱۳۹۷ پنج شنبه ۳۱ خرداد
    استادیوم سینارا آرنا - یکاترینبورگ
    فرانسه

    نتیجه نهایی

    1 - 0
    پرو
    ۱۳۹۷ سه شنبه ۵ تير
    استادیوم لوژنیکی آرنا - مسکو
    دانمارک

    نتیجه نهایی

    0 - 0
    فرانسه
    ۱۳۹۷ سه شنبه ۵ تير
    استادیوم المپیک فیشت - سوچی
    استرالیا

    نتیجه نهایی

    0 - 2
    پرو
  • گروه D
      بازی برد تساوی باخت زده خورده تفاضل گل امتیاز
    کرواسی 3 3 0 0 7 1 6 9
    آرژانتین 3 1 1 1 3 5 -2 4
    نیجریه 3 1 0 2 3 4 -1 3
    ایسلند 3 0 1 2 2 5 -3 1
    بازی‌های گروه D
    ۱۳۹۷ شنبه ۲۶ خرداد
    استادیوم اسپارتاک آرنا (اوتکریتی آرنا) - مسکو
    آرژانتین

    نتیجه نهایی

    1 - 1
    ایسلند
    ۱۳۹۷ شنبه ۲۶ خرداد
    استادیوم بالتیک آرنا - کالینینگراد
    کرواسی

    نتیجه نهایی

    2 - 0
    نیجریه
    ۱۳۹۷ پنج شنبه ۳۱ خرداد
    استادیوم نیژنی نوگورود آرنا - نیژنی نوگورود
    آرژانتین

    نتیجه نهایی

    0 - 3
    کرواسی
    ۱۳۹۷ جمعه ۱ تير
    استادیوم ولگوگراد آرنا - ولگوگراد
    نیجریه

    نتیجه نهایی

    2 - 0
    ایسلند
    ۱۳۹۷ سه شنبه ۵ تير
    استادیوم زنیت آرنا - سن‌پترزبورگ
    نیجریه

    نتیجه نهایی

    1 - 2
    آرژانتین
    ۱۳۹۷ سه شنبه ۵ تير
    استادیوم لِوبِردون آرنا - روستف اون دون
    ایسلند

    نتیجه نهایی

    1 - 2
    کرواسی
  • گروه E
      بازی برد تساوی باخت زده خورده تفاضل گل امتیاز
    برزیل 3 2 1 0 5 1 4 7
    سوئیس 3 1 2 0 5 4 1 5
    صربستان 3 1 0 2 2 4 -2 3
    کاستاریکا 3 0 1 2 2 5 -3 1
    بازی‌های گروه E
    ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۷ خرداد
    استادیوم سامارا آرنا - سامارا
    کاستاریکا

    نتیجه نهایی

    0 - 1
    صربستان
    ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۷ خرداد
    استادیوم لِوبِردون آرنا - روستف اون دون
    برزیل

    نتیجه نهایی

    1 - 1
    سوئیس
    ۱۳۹۷ جمعه ۱ تير
    استادیوم زنیت آرنا - سن‌پترزبورگ
    برزیل

    نتیجه نهایی

    2 - 0
    کاستاریکا
    ۱۳۹۷ جمعه ۱ تير
    استادیوم بالتیک آرنا - کالینینگراد
    صربستان

    نتیجه نهایی

    1 - 2
    سوئیس
    ۱۳۹۷ چهارشنبه ۶ تير
    استادیوم اسپارتاک آرنا (اوتکریتی آرنا) - مسکو
    صربستان

    نتیجه نهایی

    0 - 2
    برزیل
    ۱۳۹۷ چهارشنبه ۶ تير
    استادیوم نیژنی نوگورود آرنا - نیژنی نوگورود
    سوئیس

    نتیجه نهایی

    2 - 2
    کاستاریکا
  • گروه F
      بازی برد تساوی باخت زده خورده تفاضل گل امتیاز
    سوئد 3 2 0 1 5 2 3 6
    مکزیک 3 2 0 1 3 4 -1 6
    کره جنوبی 3 1 0 2 3 3 0 3
    آلمان 3 1 0 2 2 4 -2 3
    بازی‌های گروه F
    ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۷ خرداد
    استادیوم لوژنیکی آرنا - مسکو
    آلمان

    نتیجه نهایی

    0 - 1
    مکزیک
    ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۸ خرداد
    استادیوم نیژنی نوگورود آرنا - نیژنی نوگورود
    سوئد

    نتیجه نهایی

    1 - 0
    کره جنوبی
    ۱۳۹۷ شنبه ۲ تير
    استادیوم لِوبِردون آرنا - روستف اون دون
    کره جنوبی

    نتیجه نهایی

    1 - 2
    مکزیک
    ۱۳۹۷ شنبه ۲ تير
    استادیوم المپیک فیشت - سوچی
    آلمان

    نتیجه نهایی

    2 - 1
    سوئد
    ۱۳۹۷ چهارشنبه ۶ تير
    استادیوم کازان آرنا - کازان
    کره جنوبی

    نتیجه نهایی

    2 - 0
    آلمان
    ۱۳۹۷ چهارشنبه ۶ تير
    استادیوم سینارا آرنا - یکاترینبورگ
    مکزیک

    نتیجه نهایی

    0 - 3
    سوئد
  • گروه G
      بازی برد تساوی باخت زده خورده تفاضل گل امتیاز
    بلژیک 3 3 0 0 9 2 7 9
    انگلستان 3 2 0 1 8 3 5 6
    تونس 3 1 0 2 5 8 -3 3
    پاناما 3 0 0 3 2 11 -9 0
    بازی‌های گروه G
    ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۸ خرداد
    استادیوم المپیک فیشت - سوچی
    بلژیک

    نتیجه نهایی

    3 - 0
    پاناما
    ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۸ خرداد
    استادیوم ولگوگراد آرنا - ولگوگراد
    تونس

    نتیجه نهایی

    1 - 2
    انگلستان
    ۱۳۹۷ شنبه ۲ تير
    استادیوم اسپارتاک آرنا (اوتکریتی آرنا) - مسکو
    بلژیک

    نتیجه نهایی

    5 - 2
    تونس
    ۱۳۹۷ يکشنبه ۳ تير
    استادیوم نیژنی نوگورود آرنا - نیژنی نوگورود
    انگلستان

    نتیجه نهایی

    6 - 1
    پاناما
    ۱۳۹۷ پنج شنبه ۷ تير
    استادیوم بالتیک آرنا - کالینینگراد
    انگلستان

    نتیجه نهایی

    0 - 1
    بلژیک
    ۱۳۹۷ پنج شنبه ۷ تير
    استادیوم موردوویا آرنا - سارانسک
    پاناما

    نتیجه نهایی

    1 - 2
    تونس
  • گروه H
      بازی برد تساوی باخت زده خورده تفاضل گل امتیاز
    کلمبیا 3 2 0 1 5 2 3 6
    ژاپن 3 1 1 1 4 4 0 4
    سنگال 3 1 1 1 4 4 0 4
    لهستان 3 1 0 2 2 5 -3 3
    بازی‌های گروه H
    ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۹ خرداد
    استادیوم موردوویا آرنا - سارانسک
    کلمبیا

    نتیجه نهایی

    1 - 2
    ژاپن
    ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۹ خرداد
    استادیوم اسپارتاک آرنا (اوتکریتی آرنا) - مسکو
    لهستان

    نتیجه نهایی

    1 - 2
    سنگال
    ۱۳۹۷ يکشنبه ۳ تير
    استادیوم سینارا آرنا - یکاترینبورگ
    ژاپن

    نتیجه نهایی

    2 - 2
    سنگال
    ۱۳۹۷ يکشنبه ۳ تير
    استادیوم کازان آرنا - کازان
    لهستان

    نتیجه نهایی

    0 - 3
    کلمبیا
    ۱۳۹۷ پنج شنبه ۷ تير
    استادیوم ولگوگراد آرنا - ولگوگراد
    ژاپن

    نتیجه نهایی

    0 - 1
    لهستان
    ۱۳۹۷ پنج شنبه ۷ تير
    استادیوم سامارا آرنا - سامارا
    سنگال

    نتیجه نهایی

    0 - 1
    کلمبیا